Rezonans Magnetyczny
Kujawsko-Pomorskie
Rezonans Magnetyczny
Brodnica
Bydgoszcz
Chełmno
Grudziądz
Inowrocław
Nakło nad Notecią
Rypin
Świecie
Toruń
Włocławek
Aleksandrów Kujawski
Barcin
Chełmża
Ciechocinek
Gniewkowo
Golub-Dobrzyń
Janikowo
Koronowo
Kruszwica
Lipno
Mogilno
Nowe
Sępólno Krajeńskie
Solec Kujawski
Strzelno
Szubin
Tuchola
Wąbrzeźno
Więcbork
Żnin
Aura Medic Plus
brak opinii
+ dodaj opinię
Adama Mickiewicza 7
Nakło nad Notecią
Nowy Szpital w Nakle i Szubinie
brak opinii
+ dodaj opinię
Adama Mickiewicza 7
Nakło nad Notecią
Eskulap Bis Ewa Molska Stanisław Molski
brak opinii
+ dodaj opinię
Koperkowa 2
Osielsko
Nowy Szpital
brak opinii
+ dodaj opinię
Wojska Polskiego 126
Świecie
Akademickie Centrum Badań Akamed
brak opinii
+ dodaj opinię
Wileńska 4
Toruń
Lux Med
brak opinii
+ dodaj opinię
Marii Skłodowskiej-Curie 73
Toruń
LUX MED
brak opinii
+ dodaj opinię
Tadeusza Kościuszki 71
Toruń
Pracownie "Bonus-Diagnosta"
brak opinii
+ dodaj opinię
Kosynierów Kościuszkowskich 4
Toruń
Pracownie Tomma Diagnostyka Obrazowa
5.0
/5
1 opinia
Kosynierów Kościuszkowskich 4
Toruń
Specjalistyczny Szpital Miejski im. Mikołaja Kopernika
brak opinii
+ dodaj opinię
Stefana Batorego 17/19
Toruń
Szpital Specjalistyczny Matopat
brak opinii
+ dodaj opinię
Storczykowa 8/10
Toruń
Tomograf
brak opinii
+ dodaj opinię
Tadeusza Kościuszki 71
Toruń
«
poprzednia
strona
3
z 4
następna
»
Szukasz prywatnej przychodni?
Dzień dobry,
Witamy w serwisie pozwalającym wyszukać najlepsze prywatne ośrodki zdrowia.
Polecane artykuły
Suplementy odchudzające nie odchudzają
Poltransplant - czym się zajmuje?
Lotnicze pogotowie transportuje ponad 8 tys. pacjentów rocznie
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu
Nie można się do przychodni dodzwonić.
Regina
01-02-2022 14:40
1/5
Stomatologia Rodzinna Flo-Dental
Córka leczy się tu u ortodonty. Polecam, bo to jeden z lepszych fachowców w mieście. Ludzi u niego sporo, ale efekty leczenia są tego warte.
Iwa47
08-07-2021 13:44
5/5
Wedent Stomatologia Stargard
Wspaniale podejście do pacjenta . Wszystko tak jak być powinno, a nawet i lepiej ;) bardzo miła atmosfera w gabinecie. Jak do dentysty to tylko tam, polecam z c
Zaneta
17-05-2024 21:27
5/5