1. Medycyna Pracy
  2. Podkarpackie
  3. Mielec

Centrum Medyczne Medyk

Partyzantów 21
Mielec

Opinie o Centrum Medyczne Medyk

Dodaj opinię
1/5
Nie można sie dodzwonic do Medyka w Mielcu ,od wczoraj dzwonie, jestem 8 w kolejce po 2 godz jestem pierwsza i rozłącza .Dziś to samo .Piszę powiadomienie do NFZ .Sama pracuję jako pielęgniarka w przychodni specjalistycznej ale takich cyrków jeszcze nie widziałam .Nie dziwne ,że pacjenci mają nas dość jak tak sie ich traktuje.
1/5
Można zwariować czekając na telefonie 2 godziny ,dzien po dniu ,nikt nie odbiera ,tylko melodyjka i że jesteś 8,7,6 itd aż dochodzisz do 1 i cię rozłącza. Nie zostawię tego tak , piszę skargę do NFZ
1/5
Punkt szczepień na COVID. Fatalna organizacja pracy. Przychodzę na wyznaczoną godzinę, a tu najpierw kolejka po ankietę, a następnie w poczekalni 30 - 40 osób czekających na weryfikację ankiety przez jednego lekarza !!!. Wyznaczona godzina nie ma znaczenia !!!. Totalna partyzantka.
Zatem, nie ma się co dziwić, że ludzie rezygnują ze szczepień, a minister lamentuje, że mało ludzi się szczepi.
1/5
Punkt szczepień Mielec Medyk to totalny chaos, nie panuje się nad niczym. Rejestruje się na godzinę, przychodzę na wyznaczoną godzinę a po ankiete w kolejce czeka ponad 20 osób a w małej poczekalni do badania i zaszczepenienia czeka już w kolejce drugie tyle ludzi . W mediach mówi się ludzie nie chcą szczepić a tu takie warunki się stwarza tym co chcą się, to skandal . zZ tego widać że ludzie chcą się szczepić tylko brak organizacji punktów szczepień.
1/5
Zgadzam się z poprzednimi stwierdzeniami chaos którego nie powinno być w tak ważnej sprawie jak szczepienia organizatorzy powinni nauczyc się szacunku do ludzi i ich czasu który poswiecaja
1/5
Masakra, Telefon nieczynny! Nie można się dodzwonić! Pewnie inne numery są utrzymywane w tajemnicy przed ludźmi (po co hołota ma rozpraszać służbę zdrowia)
Dodaj opinię

Adres:

Partyzantów 21, Mielec

Numer telefonu:

Strona internetowa:

www.medyk.rzeszow.pl

e-mail:

Centrum Medyczne Medyk na mapie