1. Ortodonta
  2. Mazowieckie

Stomatologia Rodzinna Flo-Dental

Wojska Polskiego 18
Ząbki

Opinie o: Stomatologia Rodzinna Flo-Dental

Dodaj opinię
5/5
Przyzwoita klinika w której wyleczysz swoje zęby. Ceny przystępne, terminy są dotrzymywane, rzadko zdarzają się opóźnienia, lekarza dbają o odpowiednią ilość znieczulenia - nie boli :)
5/5
Lecze się tu ortodontycznie. Mam założony aparat od około roku. Efekty leczenia już są widocznie, a na pewno będzie jeszcze lepiej. Super opieka, fajna klinika, polecam.
5/5
Leczenie na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Dla porównania wcześniej za leczenie kanałowe dolnej szóstki z wypełnieniem płaciłam 1400zł, a tutaj za leczenie szóstki dolnej tyle, że z drugiej strony zapłaciłam 900zł. Różnica kolosalna.
5/5
Bezbolesne i bezstresowe leczenie. Nie ma naciągania i wyszukiwania problemów na siłę.
5/5
Córka leczy się tu u ortodonty. Polecam, bo to jeden z lepszych fachowców w mieście. Ludzi u niego sporo, ale efekty leczenia są tego warte.
5/5
Wszystko w jednym miejscu począwszy od diagnostyki a na protetyce skończywszy.
5/5
Wysoki poziom usług stomatologicznych oraz bardzo rozsądne ceny. Mnogość usług sprawia, że nie ma potrzeby jeżdżenia w kilka różnych miejsc do różnych specjalistów.
5/5
Leczenie ortodontyczne na wysokim poziomie, a ceny niższe niż w Warszawie. Dojeżdżam z Ochoty i właśnie tutaj leczę i prostuje moje uzębienie.
5/5
Naprawdę dobra klinika. Mam dobre doświadczenia. Doktor pracuje z szczerym zaangażowaniem. Polecam i pozdrawiam, Malwina
5/5
Polecam - kompleksowo i w rozsądnej cenie.
5/5
Polecam i pozdrawiam tutejszego ortodontę. Można mu mówić "mistrzu" :)
5/5
Leczymy tu zęby całą rodziną, a córka dodatkowo chodzi tutaj do ortodonty. Ceny przyzwoite jak na usługi stomatologiczne, a efekty zadowalające i utrzymujące się w nienagannym stanie wiele lat.
5/5
Klinika stomatologiczna przyjazna dzieciom. Wizyty z moją kilkulatką to przyjemność dla mnie i dla niej. Mala ma świetny kontakt z lekarzem :)
5/5
Implntologia na najwyższym poziomie i w atrakcyjnej cenie. Uzupełnienia protetyczne na miarę naszych oczekiwań i rozwiązań XXI wieku.
Dodaj opinię

Adres:

Wojska Polskiego 18, Ząbki

Numer telefonu:

Strona internetowa:

www.flo-dental.pl

e-mail:

Stomatologia Rodzinna Flo-Dental na mapie