Ortodonta
Pomorskie
Ortodonta
Chojnice
Gdańsk
Gdynia
Kwidzyn
Malbork
Rumia
Słupsk
Starogard Gdański
Tczew
Wejherowo
Bytów
Czersk
Człuchów
Gniew
Kartuzy
Kościerzyna
Lębork
Miastko
Nowy Dwór Gdański
Pelplin
Prabuty
Pruszcz Gdański
Puck
Reda
Skarszewy
Sopot
Sztum
Ustka
Władysławowo
Żukowo
Gdańskie Centrum Stomatologiczne
brak opinii
+ dodaj opinię
Klonowa 43
Banino
Ortodental Bożena Hajduk
brak opinii
+ dodaj opinię
Mickiewicza 30/2
Chojnice
Stomatologia Uśmiechnij Się
brak opinii
+ dodaj opinię
Wołodyjowskiego 2
Człuchów
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SPZOZ Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku
brak opinii
+ dodaj opinię
Polanki 117
Gdańsk
Aline Centrum Nowoczesnej Ortodoncji i Stomatologii
brak opinii
+ dodaj opinię
Kaprów 3A
Gdańsk
Almed
brak opinii
+ dodaj opinię
Grunwaldzka 142
Gdańsk
Almed
brak opinii
+ dodaj opinię
Juliusza Słowackiego 2B
Gdańsk
Almed
brak opinii
+ dodaj opinię
Jana Pawła II 4A
Gdańsk
Anna Sorbian
brak opinii
+ dodaj opinię
Myśliwska 61U/1
Gdańsk
Centrum Medyczne Enel-Med
brak opinii
+ dodaj opinię
Aleja Grunwaldzka 163
Gdańsk
Centrum Stomatologiczne Curodental
brak opinii
+ dodaj opinię
Okopowa 7
Gdańsk
Centrum Stomatologiczne Euro Dent
brak opinii
+ dodaj opinię
Powstańców Warszawskich 23
Gdańsk
strona
1
z 8
następna
»
Szukasz prywatnej przychodni?
Dzień dobry,
Witamy w serwisie pozwalającym wyszukać najlepsze prywatne ośrodki zdrowia.
Polecane artykuły
Kiedy wezwać karetkę pogotowia?
Przeszczep szpiku, czyli komórki ratujące życie
Dlaczego dziadkowie kiepsko śpią?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Centrum Medyczne Beta - Tarnowski
Tego nr faktycznie nikt nie odebrał ale z innej strony inny nr odebrany odrazu. Wszyscy bardzo mili i fachowi. Ja polecam
Patryk
16-04-2022 14:35
5/5
Tworzymy Zdrowie
W przychodni jest wszytko w najlepszym porządku. To ze trzeba poczekać do lekarza to warto. Pani dermatolog jest świetnym specjalistą. Z innych konsultacji le
Gosia
11-02-2023 21:29
5/5
Specjalistyczne Centrum Stomatologii Periodental Łukasz Wilczyński
Co prawda byłem tylko na rtg , ale z czystym sumieniem polecam. Trzeba się umówić konkretnie na godzinę, bo Pani robiąca zdjęcia ma masę innych obowiązków, ale
Zbych
04-09-2021 08:18
5/5