Szparagowa 10
Łódź

Opinie o: Neo Dentica

Dodaj opinię
5/5
Poziom i jakość wykonywanych usług oraz wiedza lekarzy stomatologów pracujących w Neo Dentica mnie oczarował. Pierwsza wizyta zaskoczyła mnie empatią całej obsługi. Wszyscy udzielali mi wszystkich niezbędnych informacji i na każdym etapie wizyty wiedziałam co się będzie działo dalej. Dodatkowo wiedza, dbałość o detale lekarzy oraz umiejętności są na wysokim poziomie. Polecam szczególnie dr Kochanowskiego, dr Borys- Bulesowską .
5/5
Ja bardzo jestem zadowolona z Neodentici. Przyjmują tam bardzo dobrzy specjaliści. Obsługa na recepcji tez miłą i kompetentna. Ja się leczę u dr Adamieckiego. Bardzo miły i kontaktowy pan doktor. Leczy bezboleśnie i skutecznie.
5/5
Serdecznie polecam. Klinika w swojej ofercie ma pełen zakres usług stomatologicznych. Przyjmują tam świetni specjaliści. U mnie leczenie przebiegało sprawnie i skutecznie w trakcie zabiegów z endodoncji u dr Ledziona i dr Kochanowskiego- twórcy mojego nowego uśmiechu. Bardzo serdecznie dziękuję za takie zaangażowanie lekarzy!
5/5
Klinika posiadająca bardzo dobrych specjalistów. Polecam dr Mariusza Kochanowskiego. Zanim trafiłam do niego cierpiałam na ogromne bóle głowy. Doktor jako jedyny, poprawnie zdiagnozował moje stawy, zastosował w leczeniu szyny, skierował do fizjoterapeuty dr Szymona na masaże. Jestem ogromnie wdzięczna za właściwą diagnozę ! Polecam z całego serca!
5/5
Klinika godna polecenia. Miła i profesjonalna obsługa począwszy od opiekuna pacjenta a skończywszy na specjalistach. Lekarze kontaktowi z odpowiednim podejściem do pacjenta. Leczą bezboleśnie i skutecznie. Polecam dr Czerniak. Doprowadził moje zęby do porządku mimo iż były trochę zaniedbane.
5/5
Klinika stomatologiczna z pełnym zakresem usług. Dobrze wyposażona można tam zrobić pełną diagnostykę. Lekarze mili i kontaktowi a przy tym wspaniali specjaliści. Mają krótkie terminy. No i obsługa na recepcji miła, pomocna i fachowa. Polecam
5/5
Klinika godna polecenia. Już na recepcji fachowa i profesjonalna obsługa nastawiona odpowiednio do pacjenta. Szeroki zakres usług stomatologicznych łącznie z pełną diagnostyką. Lekarze na wysokim poziomie. Dr Borys- Bulesowska miął i kompetentna. Doprowadziła moje zęby do porządku a przyznam ze były trochę zaniedbane. I co najważniejsze leczenie odbyło się sprawnie i bezboleśnie. Polecam.
5/5
Perfekcyjnie przeprowadzone leczenie. Cudnie zrobili mi metamorfozę uśmiechu. Teraz ząbki mam jak ż żurnala. Miął i komitenta obsługa. Lekarze kontaktowi i profesjonalni. Polecam
5/5
Spokojnie polecam tę klinikę. Pełen zakres usług stomatologicznych i nie tylko. Pełna diagnostyka (można zrobić zdjęcie rtg czy też tomografie. No i lekarze na poziomie. Bardzo dobra pani dr Bulesowską. Doprowadziła moje zęby do porządku. Świetna specjalistka a przy tym kontaktowa i co najważniejsze leczy bezboleśnie.
5/5
Klinika zasługuje na pięć gwiazdek. Wspaniała opieka lekarska. Pan dr Kochanowski - bardzo dobry specjalista. Przystępnie tłumaczy proces leczenia. Leczy skutecznie i bezboleśnie. Klinka ma bardzo dobrą obsługę na recepcji, krótkie terminy i szeroki zakres usług stomatologicznych.
5/5
Przyjemna klinika profesjonalny personel. Dr Kochanowski wspaniały specjalista. Bardzo dobrze leczy. Jest miły i kontaktowy a przy tym skuteczny. Koronki zrobione pierwsza klasa.
Dodaj opinię

Adres:

Szparagowa 10, Łódź

Numer telefonu:

Strona internetowa:

www.neodentica.pl