1. Medycyna Pracy
  2. Łódzkie
  3. Łódź

Lidia Klichowicz Poradnia Medycyny Rodzinnej

Poli Gojawiczyńskiej 28
Łódź

Opinie o Lidia Klichowicz Poradnia Medycyny Rodzinnej

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam!!!! Tą przychodnia to jakaś kpina a w szczegolnosci dr.Klichowicz ,która za nic ma sobie pacjenta.Pani dr.z roku na rok robi się bardzo chamska .Zamiast nieść pomoc odprawia ludzi po pomoc do apteki.Jestem.mega zbulwersowana takim traktowaniem !!!
2/5
Lekarze może i ok za to personel woła o pomste do nieba. Zwłaszcza dwie panie blondynki - jedna szczupła z zezem i druga kragła. Robia sobie żarty z pacjentów, dają złośliwe docinki i uważają że są śmieszne. Poza tym na drzwiach jest informacja że przychodnia jest czynna niby "8-18". Co z tego skoro rano panie pielęgniarki raczą otwierać drzwi najwcześniej o 8.20 za to już o 17.20-30 w przychodni już jest ciemno bo nikogo tam nie ma. Oczywiście o czyms takim jak brak możliwości dodzwonienia się tam już nie wspominam. Uważam że NFZ powinien zrobic tam kontrolę i sprawdzić jak są wydawane państwowe pieniądze.
1/5
Bardzo sie zawiodlam na pani doktor Klichowicz .prowadzi mojego synka od urodzenia ale teraz to jedna wielka zenada.dziecko mialo stany podgoraczkowe i nawet nie przyjela na wizyte tylko kazala obserowac pod kontem covida gdyby nie przechodzilo albo doszly inne objawy to sie z nia skontaktowac to da skierowanie na wymaz na covid .Zadzwonilam za dwa dni i nadal nie przyjmie tylko bach skierowanie na wymaz.zrobilismy dostalismy wynik i okazal sie ujemny dziecko niemialo covida tak jak tlumaczylam malo tego ,iz wynik negatywny to i tak nieprzyjela na wizyte nawet nie dala zadnych lekow zeby jakos pomoc .tylko teleporada masakra.

Adres:

Poli Gojawiczyńskiej 28, Łódź

Numer telefonu:

e-mail:

Lidia Klichowicz Poradnia Medycyny Rodzinnej na mapie