Niepodległości 44
Olsztyn

Opinie o Centrum Medyczne Vita Sana

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobrze przeprowadzone badanie. Jestem zaskoczona bo tomografia zatok była b. szybko, na siedząco , KILKA MINUT!!!!!!. ostatnio jak miałam robione klasycznie to musiałam leżeć i podawano mi kontrast . Pan Doktor , który mnie kierował i oglądał płytkę z badaniem powiedział, że to badanie jest lepsze, więcej szczegółów widać. Polecam!
5/5
Witam,
Zdecydowanie polecam badania w Centrum Medycznym Vita Sana. Pani z rejestracji b.uprzejma, Pan wykonujący badanie ma świetnie podejście do dzieci-tłumaczył mojemu 5-letniemu synowi krok po kroku,co będzie robił. Samo badanie wykonane szybko i precyzyjnie.
5/5
Robiłem badanie uszu. Szybko i profesjonalnie. Polecam!
5/5
Zdecydowanie polecam! Moje dziecko miało przerosniety migdalek. Nikt nie był w stanie go zbadać endoskopowo. Koleżanka z pracy poleciła mi tomografie stozkowa,bo sama wcześniej była w tej placówce. Rewelacja! Badanie trwało z 3 minuty. Dostałam szybko opis radiologiczny i już z synkiem jesteśmy po operacji w Warszawie migdalka gardlowego i podcieciu podniebiennych. W Warszawie kilkukrotnie lekarze oglądali to badanie mowiac,że jest swietne 👍
Dziękuję za koniec infekcji u dziecka i moich zwolnien na syna!!
Dodaj opinię

Adres:

Niepodległości 44, Olsztyn

Numer telefonu:

Strona internetowa:

www.vitasana.com.pl

e-mail:

Centrum Medyczne Vita Sana na mapie