1. Medycyna Pracy
  2. Zachodniopomorskie
  3. Koszalin

Centrum Medyczne Beta - Tarnowski

Dworcowa 11
Koszalin

Opinie o: Centrum Medyczne Beta - Tarnowski

Dodaj opinię
1/5
Dodzwonić się graniczy z cudem !!!
1/5
Dlaczego nikt nie odbiera telefonu ?
1/5
Po co tam telefon skoro nikt go nie odbiera całymi dniami?
1/5
Masakra. 3 dni dzwonię i nikt nie odbiera. Żenada
1/5
Pani w recepcji jest arogancka, pracuje jak za karę! Już nie wspomnę o braku maseczki, a chwali się, że w domu ma chore dziecko na covid.
1/5
Ciągle poczta się odzywa nikt tam nie odbiera tel!!!!!
1/5
Najgorsze centrum medyczne jakie kiedykolwiek miałem okazję w życiu spotkać, dzwonię już od dwóch tygodni, nie odbiera nikt telefonu . Po co wypisujecie jakieś numery kontaktowe skoro nawet nie ma kto tego odebrać, prawdopodobnie na recepcji działa tylko jedna osoba, która nie jest w stanie obsługiwać klientów stacjonarnych i odbierać telefonów jednocześnie. Czyli firma działa można powiedzieć gorzej niż jakakolwiek firma na dalekim wschodzi. Witam w Polsce, kraju totalnego absurdu.
5/5
Szybkie terminy fachowa obsługa krótkie terminy
5/5
Tego nr faktycznie nikt nie odebrał ale z innej strony inny nr odebrany odrazu. Wszyscy bardzo mili i fachowi. Ja polecam
5/5
Panie w recepcji bardzo miłe jak i inne osoby pracujące tam. Byłam tam pierwszy raz i zostałam bardzo dobrze poinformowana gdzie i do kogo iść.
1/5
Tragiczna placówka, ludzie pracujący tam to jakaś pomyłka, śmierdzi papierosami bo pani kierownik pali przed wejściem. Nie Polecam, dno totalne, brak szacunku i łamanie przepisów.
Dodaj opinię

Adres:

Dworcowa 11, Koszalin

Numer telefonu:

Strona internetowa:

www.betatarnowski.pl

e-mail:

Centrum Medyczne Beta - Tarnowski na mapie