Szydłówek Górny 10
Kielce

Opinie o: Affidea

Dodaj opinię
5/5
Affidea w Kielcach na Szydłówku Górnym 10 to wymarzone miejsce na badania! Jest tam profesjonalna obsługa na światowym poziomie. Doskonała organizacja dzięki której są krótkie terminy oczekiwania na badania i brak kolejek , miła atmosfera sprzyjająca pacjentom. Dwukrotnie skorzystałam z badania rezonansem i za każdym razem czułam się jak w prywatnej klinice o wysokim standardzie. Lekarze wykonujący badania cały czas czuwali nad moim komfortem i dobrym samopoczuciem . Polecam wszystkim :)
5/5
Polecam
5/5
Byłam na nfz, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Mogę polecić każdemu.
5/5
Bylam na rezonansie magnetycznym.Przemila obsluga.Bardzo komfortowo,punktualnie .Miejsce godne 100 % polecenia.
5/5
Miejsce przyjazne pacjentowi.Miła obsługa.Wspaniałe techniczki.Rezonans robiłam wiele razy nigdzie nie spotkałam takiego personelu.Wynik tego samego dnia .Polecam.
1/5
Moi kochani 20 .12 2022 pisałam cudowną opinię o obsłudze rezonansu.27.12.2022 też robiłam rezonans i było super.Dzisiaj 14.01 2023 robiłam badanie i dramat.Na rejestracji cudowna osoba i tyle.O godzinie 13 wyszedł pan technik i przyszła , która "wdziała "bordowo-fioletowy fartuch"15 minut przed badaniem wezwała mnie do ich klatki metr na metr gdzie się człowiek rozbiera i kazała czekać nie wiadomo po co i na co tak wcześnie skoro rozebranie trwa
minutę.Rzuciła maskę i fartuch mimo że byłam przygotowana do badania bo robię często.Żałuję że nie odezwałam się na miejscu bo nikt w życiu nie pozwoliłby na to żeby chodzić bez butów po dużej przestrzeni aby dojść z pokoiku do położenia się na łóżku rezonansu.Ja w masce ale panie bez masek Prosiłam że będzie mi ciężko w masce ale na nic.Robiłam badanie za które płaciłam więc uważam że słuchawki z muzyką powinny być w standarcie . Trzeba być człowiekiem żeby je nałożyć i zapytać czy jest OK.Dzisiaj od 13 obrzydliwe osoby obsługiwały rezonans oprócz cudownej Pani rejestratorki.Postaram się dotrzeć kto to był i i zrobić wszystko żebym nigdy w życiu nie trafiła na te osoby ,które pracują chyba za karę.
Dodaj opinię

Adres:

Szydłówek Górny 10, Kielce

Numer telefonu:

Strona internetowa:

www.affidea.pl

e-mail:

mcm.kielce2@affidea.com