Tomografia Komputerowa
Pomorskie
Tomografia Komputerowa
Chojnice
Gdańsk
Gdynia
Kwidzyn
Malbork
Rumia
Słupsk
Starogard Gdański
Tczew
Wejherowo
Bytów
Czersk
Człuchów
Gniew
Kartuzy
Kościerzyna
Lębork
Miastko
Nowy Dwór Gdański
Pelplin
Prabuty
Pruszcz Gdański
Puck
Reda
Skarszewy
Sopot
Sztum
Ustka
Władysławowo
Żukowo
Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny Kingmed
brak opinii
+ dodaj opinię
Leśna 32
Bolszewo
Im Clinic
brak opinii
+ dodaj opinię
Starogardzka 33
Borkowo
Nobo Diagnostyka
brak opinii
+ dodaj opinię
Lęborska 13
Bytów
Szpital Powiatu Bytowskiego
brak opinii
+ dodaj opinię
Lęborska 13
Bytów
Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
brak opinii
+ dodaj opinię
Leśna 10
Chojnice
NZOZ Eurorad
brak opinii
+ dodaj opinię
Szczecińska 31
Człuchów
SPZOZ w Człuchowie
brak opinii
+ dodaj opinię
Szczecińska 31
Człuchów
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SPZOZ Imienia Kontradmirała Profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku
brak opinii
+ dodaj opinię
Polanki 117
Gdańsk
Affidea
brak opinii
+ dodaj opinię
Jana Kilińskiego 4
Gdańsk
Affidea
brak opinii
+ dodaj opinię
Rajska 10
Gdańsk
Badamysie.Pl Bis
brak opinii
+ dodaj opinię
Jaskółcza 7
Gdańsk
Copernicus
brak opinii
+ dodaj opinię
Nowe Ogrody 1-6
Gdańsk
strona
1
z 5
następna
»
Szukasz prywatnej przychodni?
Dzień dobry,
Witamy w serwisie pozwalającym wyszukać najlepsze prywatne ośrodki zdrowia.
Polecane artykuły
Choroba lokomocyjna – udręka w podróży
Stowarzyszenia dla rodzin chorych
Standardy jakości dla medycznych laboratoriów diagnostycznych i mikrobiologicznych
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Tworzymy Zdrowie
Skorzystałam z pilnej wizyty z dzieckiem u pediatry i wszystkim polecam tą przychodnię. I super, ze można korzystać w ramach medicovera .
Paulina Jaksina
05-11-2022 14:54
5/5
NZOZ "Radiologica"
Szczerze polecam,- jestem pozytywnie zaskoczona, krótki termin oczekiwania na badanie, bo tylko kilka dni. Przemiłe panie rejestratorki. Kiedy telefonicznie r
Anna
19-03-2022 10:16
5/5
Centrum Medyczne Beta - Tarnowski
Najgorsze centrum medyczne jakie kiedykolwiek miałem okazję w życiu spotkać, dzwonię już od dwóch tygodni, nie odbiera nikt telefonu . Po co wypisujecie jakieś
anonim
25-01-2022 10:15
1/5